Druhý ročník „kytičkové“ soutěže má své vítěze

STR9 DRUHY ROCNIK ZAHRADY SUCHA

Asi nepřekvapí, že letošního ročníku soutěže „O nejkrásnější okno, balkon a zahrádku“ vyhlášené městskou částí Praha 18 se zúčastnilo ještě víc soutěžících než v loňském roce. Při vybírání nejhezčích zahrádek a truhlíků se komise pořádně zapotila…

Tentokrát se členové komise rozhodli, že zohlední nejen krásu soutěžních „objektů“, ale také jejich umístění – tedy jestli se upravená plocha nachází na soukromém pozemku, nebo na veřejném prostranství.

Ti, kdo pečovali o předzahrádku na pozemku městské části nebo jiného subjektu, a riskovali tak její možnou devastaci vandaly, získali body navíc za odvahu a statečnost. To ovlivnilo konečné pořadí v kategorii „Zahrádka a předzahrádka“.

 

STR9 DRUHY ROCNIK1

Setkání výherců a předání cen, které se uskutečnilo v polovině listopadu na pracovišti Odboru životního prostředí ÚMČ Praha 18, bylo velmi příjemné.

Nejprve výherci převzali z rukou Ing. Jana Mikuleckého, radního pro regeneraci sídliště a životní prostředí (na snímku zcela vpravo), a vedoucí odboru Ing. Jany Káparové poukázky do OBI v hodnotě 1250, 750 a 500 korun, dárkové předměty a diplomy, poté si při neformálním posezení u kávy předávali své zahrádkářské zkušenosti.

 

Výherci soutěže „O nejkrásnější okno, balkon a zahrádku 2012“

ZAHRÁDKA A PŘEDZAHRÁDKA

1. Hana Suchá, 2. manželé Marie a Karel Bártovi, 3. Vlasta Kubová

OKNO A BALKON

1. Olga Kratinová, 2. Marie Kučerová, 3. Jana Šálková

STR9_DRUHY_ROCNIK_BALKONY_KRATINOVA

STR9_DRUHY_ROCNIK_BALKONY_KUCEROVA

STR9_DRUHY_ROCNIK_BALKONY_SALKOVA

STR9_DRUHY_ROCNIK_ZAHRADY_BARTOVI

STR9_DRUHY_ROCNIK_ZAHRADY_KUBOVA